Hakkımızda

Atlas Tarım 2013 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 50.000 m²’lik alanda yaklaşık 300 kişi ile faaliyet gösteren uluslararası standart ve şartlarda sertifikalara sahip olarak robotik üretim ile çok çeşitli tarım makinaları üretimi yapmaktadır.

Türkiye’de ve Avrupa’da önemli markalara Tarım makinası şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçaları gibi hassas üretimler gerçekleştirmektedir. Yurdumuza ithal gelen tarım makineleri ciddi anlamda döviz çıktısına neden olmaktadır. Atlas Tarım ’ın hedefi bu ihtiyacı yurt içinde karşılamak, istihdamı arttırmak ve kendi tasarladığı büyük traktörlere uyumlu tarım makinalarını üreterek yurt içi ve yurt dışında satışını gerçekleştirmektir.

Dünyada gelecekle ilgili yapılan araştırmalarda, büyük ve önemli gelişmelerin tarım ve tarımsal ürünler alanında yaşanacağı yönündedir. Atlas Tarım bu araştırmalar ışığında tarım mekanizasyonu ve tarımın tüm aşamalarına hitap edecek yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaktadır. Sürekli yeni teknolojileri bünyesine katarak sektörün ihtiyacı olan ürünleri kaliteli ve ekonomik bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

IMG