WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Atlas Tarım 2013 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 50.000 m²’lik alanda yaklaşık 300 kişi ile faaliyet gösteren uluslararası standart ve şartlarda sertifikalara sahip olarak robotik üretim ile çok çeşitli tarım makinaları üretimi yapmaktadır. Türkiye’de ve Avrupa’da önemli markalara Tarım makinası şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştirmektedir.
Yurdumuza ithal gelen tarım makineleri ciddi anlamda döviz çıktısına neden olmaktadır. Atlas Tarım ’ınhedefi bu ihtiyacı yurt içinde karşılamak, istihdamı arttırmak ve kendi tasarladığı büyük traktörlere uyumlu tarım makinalarını üreterek yurt içi ve yurt dışında satışını gerçekleştirmektir.
Dünyada gelecekle ilgili yapılan araştırmalarda, büyük ve önemli gelişmelerin tarım ve tarımsal ürünler alanında yaşanacağı yönündedir. Atlas Tarım bu araştırmalar ışığında tarım mekanizasyonu ve tarımın tüm aşamalarına hitap edecek yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaktadır. Sürekli yeni teknolojileri bünyesine katarak sektörün ihtiyacı olan ürünleri kaliteli ve ekonomik bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.
 
 
 
Atlas Agriculture was established in 2013 as a family company. It operates in a total area of 50.000 m² withapproximately 300 employees and manufactures with international standards and certificates under theseconditions. It carries out precision production such as agricultural machinery chassis and other weldedjoining parts for important brands in Turkey and Europe.
Agricultural machinery imported into our country causes a serious outflow of foreign currency. The aim of Atlas Tarım is to meet this need domestically, to increase employment and to produce agricultural machinerycompatible with the large tractors designed by Atlas Tarım and to sell them domestically and abroad.
The researches carried out in the world on the future indicate that there will be great developments will takeplace in the field of agriculture and agricultural products. Based on these researches, Atlas Tarım designsinnovative and value-added products that will appeal to all stages of agricultural mechanisation andagriculture. By constantly incorporating new technologies, Atlas Tarım provides its customers with the highquality and economical products required by the sector.

Bilgi Talep Formu