WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Atlas Tarım 2013 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 15.000m2’lik bir alanda yaklaşık 110 kişi ile faaliyet gösteren uluslararası standart ve bu şartlılarda sertifikalara sahip olarak üretim yapmaktadır.

Türkiye’de ve Avrupa’da önemli markalara Tarım makinası şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştirmektedir.

Atlas tarım ithal gelen tarım makineleri ülkemizden ciddi anlamda döviz çıktısına sahip olmaktadır. Bunu önlemek için üzerine düşen görevi yerine getirmek maksadıyla kendi tasarladığı büyük traktörlere uyumlu tarım makinalarını kendi bünyesinde üreterek yurt içi ve yurt dışında satışını gerçekleştirmektedir.

Gelecekte önemli araştırma sonuçlarının işaret ettiği gibi dünyadaki yaşanacak gelişmelere tarım ve tarımsal ürünler etrafında şekilleneceği tahminlerine dayanarak, tarım mekanizasyon alanında tarımın tüm aşamalarına hitap edecek şekilde yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaya ve hayata geçirmeye hızla devam etmektedir.

Bilgi Talep Formu